Nazwa Firmy: P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska

Adres: Zielona 55

Miasto: Nowy Sącz

Kod-pocztowy: 33-300

Telefon: 733 23 23 98

Adres strony: https://stylo-dom.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Każdy wie, jak wymagający bywają nastolatkowie i dotyczy to także aranżacji ich pokojów, które mają wyrażać osobowość młodych mieszkańców. Dlatego tworząc dla nich odpowiednie wnętrza, warto pokazać im tapety ścienne młodzieżowe ze strony stylo-dom.pl, aby sami zdecydowali się na odpowiadający im stylem wzór i kolor. Sklep internetowy, do którego strona należy, stara się zapewnić każdemu klientowi maksimum zadowolenia i oferuje wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. 

W asortymencie sklepu znajdują się tapety, których wzornictwo uwzględnia najnowsze trendy w aranżacji wnętrz także dla nastolatków. Można tu znaleźć tapety, które młodzież szczególnie sobie ceni, odzwierciedlające ich zainteresowania i upodobania do gier i komiksów, a także ukazujące miejsca charakterystyczne dla konkretnych miast. Różnorodność wzorów pozwala dobrać odpowiedni produkt i do klasycznego i modernistycznego wnętrza. Podkreślić także należy wysoką jakość tapet, które są trwałe i wytrzymałe.

Data dodania: 03-08-2018
  • Tapety ścienne do pokoju syna wybierałam razem z moim nastoletnim synem, ponieważ dokładnie nie wiem co go interesuje.
    2019-03-08 11:28:14
    przez: Marcelina Sawicka
    4

Firmy w pobliżu

PPH i U Meteor Sp. z o.o.
https://meteor-turystyka.pl/