Nazwa Firmy: Zielony Pomponik

Adres: Graniczna 24

Miasto: Kościan

Kod-pocztowy: 64-000

Telefon: 533 850 914

Adres strony: https://zielonypomponik.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Urządzasz imprezę urodzinową dla swojej córki, Baby shower dla siostry, czy też jesteś odpowiedzialna za wieczór panieński i dekoracje na ślub przyjaciółki? Na żadnej z tych uroczystości nie może zabraknąć balonów. Jest to ten rodzaj dekoracji, który zawsze się sprawdza i często po imprezie goście zabierają sobie jej fragmenty do domu. W każdym przypadku, dla dziewczynki, dziewczyny czy kobiety świetnie sprawdzą się różowe balony, które można idealnie zestawić z innymi dekoracjami, na przykład kwiatowymi. 

Bardzo dobre jakościowo balony w tym kolorze można zakupić na stronie zielonypomponik.pl należącej do sklepu z artykułami do dekorowanie sal i stołów na różne imprezy. Są to baloniki wyprodukowane z dobrego jakościowo lateksu, który jest nieco grubszy i dlatego są one o wiele trwalsze, niż te kupowane w kioskach czy sklepach papierniczych. Raz napompowane utrzymują powietrze przez kilka dni i można je pompować powietrzem lub helem. W tym sklepie są one sprzedawane na sztuki, a ich dodatkowym atutem jest niska cena.

Data dodania: 10-09-2018
  • Balony oferowane przez firmę Zielony Pomponik na urodziny bądź inną okazję w kolorze różowym są bardzo wytrzymałe i duże zarazem.
    2019-01-24 13:36:07
    przez: Anita Baran
    3

Firmy w pobliżu

ROS Polska Sp. z o. o. Sp. k.
https://www.rospolska.pl/

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski
http://www.ladecora.pl/

MELMET Zbigniew Jan Grabarski
https://melmet.com.pl/