Nazwa Firmy: LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Adres: Stalmacha 7

Miasto: Racibórz

Kod-pocztowy: 47-400

Telefon: 882 520 045

Adres strony: https://www.ultra-elektro.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Urządziłeś nowocześnie swój pokój dzienny i chciałbyś go równie nowocześnie oświetlić? Pomoże Ci w tym sklep ze strony ultra-electro.pl, który oferuje lampy sufitowe LED do salonu charakteryzujące się tym, że pasować będą zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych. Są one wykonane z doskonałej jakości materiałów z wykorzystaniem najnowszych technologii. Większość z nich pochodzi od producenta Lumenmax Polska, który stara się, aby wszystkie produkty dostarczane przez niego do sklepów były najwyższej jakości, charakteryzowały się długoletnią żywotnością i doskonałą jakością wykonania.

W asortymencie znajdują się oprawy LED natynkowe i wpuszczane w sufit w najróżniejszych kształtach i wzorach. Większość z nich współpracuje ze ściemniaczem światła, dzięki czemu można uzyskać taką barwę, która w danej sytuacji będzie najkorzystniejsza. W ofercie są białe, srebrne i czarne oprawy, dlatego bez trudu można dopasować je do aranżacji każdego wnętrza. Sprawdzą się nie tylko w domu, ale także w biurach i obiektach użyteczności publicznej.

Data dodania: 13-12-2018
  • Lampa sufitowa, którą zakupiłam w tym sklepie, spełniła moje oczekiwania. Mój salon zyskał nowoczesne i energooszczędne źródło światła - brawo ja!
    2019-04-01 11:28:41
    przez: pelai
    3

Firmy w pobliżu

Moniuszki 7 Sp. z o. o.
http://moniuszki7.pl/

MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA
https://www.my-wish.pl/

YOURCAR PL SP SP Z O O
https://www.yourcar.pl/