Nazwa Firmy: CLEANING EXPERTS Piotr Wolnik

Adres: os. Jana III Sobieskiego 15

Miasto: Poznań

Kod-pocztowy: 60-688

Telefon: 661 485 701

Adres strony: https://www.strefachemii.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom wszystkich osób poszukujących najwyższej jakości chemii z Niemiec, sklep internetowy strefachemii.pl oferuje szeroki wybór produktów, których dostawcami są wyłącznie znane i cenione na rynku marki niemieckie.

Szeroka oferta obejmuje między innymi proszki do prania, płyny do płukania, środki do zmywarek, a także odplamiacze takich marek jak: Astonish, Edeka, Henkel, Procter & Gamble, SC Johnson, Unilever oraz Vitale.

Oferowana oryginalna chemia niemiecka cechuje się niezwykłą wydajnością oraz wysoką skutecznością, pozwalając nie tylko usuwać plamy z odzieży czy myć naczynia, ale także sprzątać wszelkiego rodzaju pomieszczenia. W asortymencie sklepu internetowego można znaleźć również spraye do prysznica i wanny, pasty do piekarników, chusteczki do kuchni, mleczka do szorowania, odkamieniacze, odświeżacze powietrza i wiele innych produktów. Idealnie sprawdzą się one zarówno do zastosowań w domu, jak i biurze.

Data dodania: 02-02-2019
  • Dobry dostawca niemieckiej chemii? Dla mnie takim jest z pewnością firma Cleaning Experts z Poznania. Markowe proszki czy odplamiacze to tylko część, tego co mają w swojej ofercie.
    2019-05-15 15:10:46
    przez: atouthil
    3

Firmy w pobliżu

ROS Polska Sp. z o. o. Sp. k.
https://www.rospolska.pl/

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski
http://www.ladecora.pl/

MELMET Zbigniew Jan Grabarski
https://melmet.com.pl/