Nazwa Firmy: Unique Moments Sp. z o.o.

Adres: Uczniowska 1

Miasto: Wrocław

Kod-pocztowy: 52-222

Telefon: 713119603

Adres strony: https://www.um24.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Coraz więcej ludzi wyjeżdża do krajów egzotycznych na wycieczki i wczasy. Dlatego też, jeśli tylko interesują Cię ekskluzywne wakacje w egzotycznych krajach, takich jak Seszele, Tajlandia, Malediwy czy Kuba, to koniecznie odwiedź stronę um24.pl, gdzie rekomendowane biuro podróży zaprezentowało kompleksową ofertę ekskluzywnych wczasów i szytych na miarę egzotycznych wakacji. Trzeba tylko wybrać kierunek podróży, w ilu gwiazdkowym hotelu chce się z zamieszkać i czy chce się mieć wczasy z wyżywieniem całkowitym, częściowym czy bez wyżywienia.

 Do wyboru jest też oferta wczasów All Inclusive, wówczas zamieszka się w zacisznym hotelu z dala od miejskiego ruchu, w cenę wliczone jest wyżywienie, to 3 posiłki dziennie, napoje i przekąski. Niekiedy cena obejmuje także wejściówki na różne atrakcje turystyczne.

Możesz też zdecydować się na formę wyjazdu last minute, choć lepiej planować wczasy w egzotycznych krajach z wyprzedzeniem, bo wtedy jest pewność, że na wczasy wyjedziesz o zaplanowanym czasie.

Data dodania: 24-02-2019
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu

Ł. Słonik Sp. J.
https://growseed.pl/

Ectum Mariusz Połatyński
https://swiat-pupila.pl/

Meble Drzazga
http://mebledrzazga.pl/