Nazwa Firmy: Mójbrzuszek.pl

Adres: Młynki 15

Miasto: Wodynie

Kod-pocztowy: 08-117

Telefon: 798 025 018

Adres strony: https://mojbrzuszek.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Czekając na rozwiązanie, przyszła mama, powinna szczególnie zadbać o siebie. W czasie ciąży wskazana jest każda forma relaksu. Teraz masz czas na to, żeby przeczytać książkę, nadrobić zaległości serialowe czy leżeć do góry brzuchem. I to dosłownie, i w przenośni.

Każda kobieta chce czuć się pięknie i modnie szczególnie wtedy, kiedy jest w ciąży, a jej ciało z tygodnia na tydzień przechodzi ogromną przemianę. Wtedy właśnie niezbędny może okazać się szlafrok ciążowy, który zapewni Ci należyty komfort w ciągu dnia. W sklepie internetowym mojbrzuszek.pl znajdziesz wszystko, co potrzebne mamie karmiącej i oczekującej. A wybór jest szeroki i stworzony z myślą o wyjątkowych potrzebach wszystkich kobiet.  

Znajdziesz tu zarówno klasyczny szlafrok wiązany w pasie w długości midi, a także przed kolano, jak i kopertowy z wiązaniem pod biustem, idealny podczas karmienia piersią. Kolor kremu, szarości i czerni nada domowej stylizacji szyku i elegancji. Na szczególną uwagę zasługuje model z koroną Doctor Nap, który sprawi, że nikt nie będzie miał wątpliwości, kto jest teraz w domu najważniejszy.

Data dodania: 13-07-2019
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu

TylkoKwiaty.pl
https://tylkokwiaty.pl

TanieMilitaria.pl
https://www.taniemilitaria.pl/

Wielki Druk
http://wielkidruk.pl/