Nazwa Firmy: Glassandmore.pl

Adres: Bruzdowa 19a

Miasto: Warszawa

Kod-pocztowy: 02-994

Telefon: 222428348

Adres strony: http://beluglass.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Każda firma stara się, aby jej biura były eleganckie, gdyż przecież są jej wizytówką. Dlatego coraz częściej zamiast zwykłych ścian montowane są eleganckie i estetyczne zabudowy szklane. W Warszawie projektowaniem, wykonaniem i montażem takich ścianek zajmuje się przedsiębiorstwo Beluglass, które może się pochwalić nie tylko świetnymi specjalistami, ale także doświadczeniem i sporym gronem zadowolonych z usług klientów. 

Ścianki takie, najczęściej wykonywane ze szkła budowlanego typu float o charakterystycznym zielonkawym zabarwieniu, montowane są do podłogi i sufitu za pomocą specjalnych profili, tak zwanych listew szklenia stałego. Drzwi w ściankach mogą być wyposażone w samozamykacze, pionowe uchwyty lub w klasyczne klamki wyposażone w zamek. Istnieje także możliwość zastosowania zamków podłogowych, a nawet elektrozaworów i urządzeń działających na klawiaturę czy kartę magnetyczną.

Poza szkłem typu float możliwe jest także wykorzystanie do tego celu szkła Optiwhite, piaskowanego lub laminowanego z dwóch tafli i folii, na której może być umieszczona dowolna grafika.

Data dodania: 21-07-2019
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu

TylkoKwiaty.pl
https://tylkokwiaty.pl

TanieMilitaria.pl
https://www.taniemilitaria.pl/

Wielki Druk
http://wielkidruk.pl/