Nazwa Firmy: Kopertuj.pl

Adres:

Miasto:

Kod-pocztowy: -

Telefon: 507 788 970

Adres strony: https://kopertuj.plOceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Aby wyposażyć biuro w niezbędne materiały eksploatacyjne, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Kopertuj. Pod adresem internetowym znaleźć można bogaty wybór produktów, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów komercyjnych i indywidualnych.

Format kopert C6/5 doskonale sprawdzi się przy wysyłaniu rachunków, faktur, zawiadomień, kartek świątecznych. Sklep online przedstawia duży wybór kopert, które można odpowiednio spersonalizować. Zamieszcza się na nich logo, nazwę marki, adres korespondencyjny.

Koperty pakowane w zamknięcia zbiorcze są doskonale zabezpieczone przed wilgocią czy niekorzystynym działaniem promieni słonecznych. Zachęca się do skonsultowania zakupu z biurem obsługi klienta. Specjalista dołoży starań, aby przedstawić najlepsze rozwiązania dopasowane do potrzeb zleceniodawcy.

Sklep online posiada w asortymencie również inne modele, które z pewnością sprawdzą się przy wysyłce większych przesyłek. Warto zwrócić uwagę na koperty bąbelkowe do wysyłania np. dowodów osobistych.

Data dodania: 12-02-2022
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu