Nazwa Firmy: "BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres: Białostocka 22

Miasto: Warszawa

Kod-pocztowy: 03-741

Telefon: 780 137 396

Adres strony: https://bioexpert.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Preparaty na bazie enzymów i żywych mikroorganizmów do stosowania w gospodarstwach, w których funkcjonuje przydomowa oczyszczalnia ścieków, to propozycja warszawskiej firmy dostarczającej środki do biodegradacji, czyszczenia i wspierania pracy szamb. Na stronie bioexpert.pl można się zapoznać z pełną ofertą dostępnych wyrobów.

Właściciele domów, pensjonatów czy obiektów, w których wykorzystywane jest szambo drenażowe, mają duży wybór wygodnych do użycia preparatów. Przed uruchomieniem instalacji lub po jej dłuższej nieaktywności warto zastosować starter z dużą liczbą aktywnych bakterii, z kolei do usunięcia nagromadzonych osadów tłuszczowych najlepszy będzie proszek do upłynniania tłuszczów.

Klienci mają do dyspozycji specjalnie skomponowane pianki, koncentraty i płyny, dzięki którym z łatwością można utrzymać czystość w kuchni i łazience. Są to środki wpływające korzystnie na pracę szamba i wspomagające procesy rozkładu substancji organicznych, takich jak celuloza, węglowodany, tłuszcze i białka.

Data dodania: 09-04-2022
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu

TanieMilitaria.pl
https://www.taniemilitaria.pl/

SAP Katarzyna Bartosik-Wójcik
http://www.sklepbhpippoz.pl