Nazwa Firmy: Złoty Wiek Seniora

Adres: Chmielna 2

Miasto: Warszawa

Kod-pocztowy: 00--02

Telefon: 508 763 733

Adres strony: https://zloty-wiek-seniora.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Zajmowanie się starszą, schorowaną, wymagającą osobą będzie łatwiejsze jeśli skorzysta się w tym z zewnętrznego wsparcia, oferowanego przez stołeczną agencję. Warto zdecydować się na to tym bardziej że oferta ta jest bardzo elastyczna, każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Opieka seniora w Warszawie może być realizowana na przykład 24 godziny na dobę, kilka razy w tygodniu po parę godzin, jak i doraźnie, na przykład gdy bliscy osoby starszej chcą gdzieś wyjechać.

Jest to bardzo dogodne rozwiązanie, gdyż taka elastyczność powoduje, że z oferty tej mogą skorzystać wszyscy chętni, nawet osoby, które mieszkają z seniorem i wobec tego potrzebują wsparcia tylko czasami bądź w niektórych czynnościach czy klienci mający mniejszy budżet. Zresztą agencja Złoty Wiek ma bardzo przystępny cennik usług, o czym można przekonać się, zaglądając na jej stronę internetową.

Bardzo ciekawą opcją są też warsztaty zajęciowe, na których seniorzy mogą rozwijać swoje pasje czy odkrywać nowe, np. malarstwo lub gotowanie.

Data dodania: 06-05-2022
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu

TanieMilitaria.pl
https://www.taniemilitaria.pl/

SAP Katarzyna Bartosik-Wójcik
http://www.sklepbhpippoz.pl