Nazwa Firmy: Aura s.c

Adres: Wołodyjowskiego 4

Miasto: Białystok

Kod-pocztowy: 15-287

Telefon: +48 697 078 051

Adres strony: https://aurakosmetyki.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Osoby poszukujące wysokiej jakości, markowych kosmetyków i akcesoriów do domu lub salonu kosmetycznego powinny zapoznać się z asortymentem dostępnym na stronie internetowej aurakosmetyki.pl. Sklep od lat dostarcza swoim klientom najnowsze oraz najpopularniejsze produkty do pielęgnacji (ciała, twarzy, dłoni, stóp), stylizacji (paznokci, brwi oraz rzęs), wykonywania makijażu lub wizażu czy do masażu, lub przekłuwania uszu. 

Klienci doceniają różnorodny wybór produktów znanych i lubianych marek z całego świata, szybkie kolekcjonowanie oraz sprawną wysyłkę złożonych zamówień, a także liczne promocje czy rabaty na wybrany asortyment. Magazyn regularnie uzupełniany jest o brakujące artykuły i nowości. 

W koszykach zakupowych klientów coraz częściej pojawia się znana szczotka marki Arosha, przy użyciu której można wykonać przyjemny peeling całego ciała na sucho. Panie po regularnym stosowaniu produktu zauważają wiele korzystnych zamian na swojej skórze (między innymi napięcie czy redukcja cellulitu).

Data dodania: 30-03-2023
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu

TECHMASZ - Cezary Kalinowski
https://maszyny-szwalnicze.pl/

P.S.G. Piotr Grądzki
https://logonaczapce.pl/