Nazwa Firmy: Firma Wielobranżowa Ściskpol

Adres: Miłostowska 26

Miasto: Kwilcz

Kod-pocztowy: 64-420

Telefon: +48 (61) 29 15 063

Adres strony: https://www.sciskpol.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Przedsiębiorcy, którzy szukają producenta narzędzi ręcznych i maszyn, z pewnością będą zainteresowani ofertą firmy Ściskpol. Przedsiębiorstwo działa w branży od wielu lat i cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów.

W asortymencie można znaleźć między innymi doskonałej jakości imadła ślusarskie wykonane z żeliwa i pokryte, farbą proszkową. Produkt charakteryzuje się wysoką wytrzymałością udarową. Dzięki prowadnicom pryzmowym prowadzenie szczęki ruchomej jest łatwe oraz precyzyjne. Sprzęt jest dostępny w kilku rozmiarach. Poza tym oferta zawiera model dostosowany do montażu na stole ślusarskim za pomocą płyty adopcyjnej, która znajduje się w zestawie. Dodatkowo klienci mogą zamówić imadło maszynowo-wiertarskie z mimośrodem, nożyce dźwigniowe w wersji żeliwnej i stalowej oraz stół monterski z półką narzędziową.

Osoby niezdecydowane mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w doborze odpowiednich produktów. Pytania należy przesyłać poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej.

Data dodania: 25-03-2023
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski
http://www.ladecora.pl/

P.H.P.U. AS - Euroster.pl
https://www.euroster.pl

Supernova Sławomir Tomaszewski
https://fabrykaczystosci.pl/