Nazwa Firmy: WallDecor

Adres: Wał Miedzeszyński 604a

Miasto: Warszawa

Kod-pocztowy: 03-994

Telefon: 222702181

Adres strony: https://walldecor.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Na stronie internetowej walldecor.pl została przedstawiona oferta cenionej na rynku firmy, która zajmuje się sprzedażą elementów wykończeniowych do domów, biur, restauracji, hoteli i wielu innych obiektów.

Panele na ścianie to doskonały sposób na stworzenie efektywnej aranżacji wnętrza. Asortyment zawiera modele trójwymiarowe w rozmaitych kształtach, więc każdy klient bez problemu stworzy unikatową, ciekawą kompozycję. Artykuły są produkowane z poliuretanu. Materiał wyróżnia się wysoką odpornością na uszkodzenia, wilgoć, promieniowanie ultrafioletowe. Ponadto oferta obejmuje listwy sufitowe i przypodłogowe, gzymsy z oświetleniem LED, tapety, fototapety, lamele, obudowy drzwi, rozety, tynki mineralne, farby metaliczne i perłowe, beton dekoracyjny oraz kleje, szpachle, zaprawy, grunty i impregnaty.

Firma przygotowała specjalną ofertę dla architektów. Aby dowiedzieć się więcej, należy zarejestrować się w programie partnerskim. Warto wybrać sklep internetowy, który ma ugruntowaną pozycję w branży.

Data dodania: 14-08-2023
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu

TanieMilitaria.pl
https://www.taniemilitaria.pl/

SAP Katarzyna Bartosik-Wójcik
http://www.sklepbhpippoz.pl