Nazwa Firmy: „PAPAYA PRINT” Agnieszka Wojtasiewicz, Marcin Wojtasiewicz s.c.

Adres: Piaskowa 1

Miasto: Sulechów

Kod-pocztowy: 66-100

Telefon: 606 680 052

Adres strony: https://papayaprint.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Atrakcyjna wizytówka pozwala w sposób bezpośredni zaprezentować się klientowi, nadając jednocześnie danemu przedsiębiorstwu profesjonalny rys. Papaya Print to firma z wieloletnim doświadczeniem, która w swojej bogatej ofercie posiada także drukowanie tej formy reklamy, jaką stanowią wizytówki w Sulechowie. Dysponuje rozbudowanym parkiem maszynowym, a także stosuje zaawansowaną technologię cyfrową, co sprawia, iż kolory na wizytówkach są bardzo dobrze odwzorowane, a szczegóły obrazu idealnie zachowane. Wykonuje je na zlecenie zarówno osób prywatnych, jak również klientów firmowych z terenu całego kraju.

Drukarnia oferuje wydruk na sztywnym papierze, jak też na cienkiej laminowanej folii – błyszczącej bądź matowej. Foliowanie dobrze zabezpiecza druk.

Wizytówki drukowane są cyfrowo – w małych nakładach i krótkim czasie, z możliwością personalizacji, techniką offsetową – w dużych nakładach, w niskich cenach, oraz w opcji tzw.  business karty – w dużych nakładach, o zaokrąglonych narożnikach.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Papayaprint.pl.

Data dodania: 07-01-2019
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu

Pro-Eco Karolina Kasprzak
https://poscielrodzinie.pl/