Nazwa Firmy: Pozamykaj.pl

Adres: Grunwaldzka 69

Miasto: Leszno

Kod-pocztowy: 64-100

Telefon: 518 688 356

Adres strony: https://pozamykaj.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Współczesna technologia zabezpieczeń nie tylko zwiększa jakość ochrony obiektów i ich użytkowników, ale przede wszystkim daje niezwykły komfort na co dzień. Z innowacyjnych rozwiązań korzystają zarówno osoby prywatne, jak i właściciele firm oraz zarządcy instytucji publicznych i samorządowych. W ostatnich latach da się zauważyć znaczny postęp technologiczny w dziedzinie zamków i systemów kontroli dostępu.

Nie dziwi więc zainteresowanie klientów detalicznych oraz hurtowych ofertą sklepu internetowego pozamykaj.pl, w którym można zamówić między innymi systemy master key, depozytory, zamki szyfrowe na kod lub kartę, systemy zamków hotelowych, wkładki, zamki, kłódki czy klucze.

Ciekawy przykład stanowi chociażby zamek szyfrowy z czytnikiem RFID. Ta technologia zbliżeniowa zachwyca nie tylko prostotą, ale również wygodą i bezawaryjnością. Aby otworzyć zamek, nie ma nawet konieczności bezpośredniego przykładania karty, wystarczy ją tylko zbliżyć. Nie trzeba dodawać, jak bardzo dużo wygody daje to w obiektach używanych przez wiele osób, na przykład w biurowcach.

Data dodania: 30-06-2019
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski
http://www.ladecora.pl/

P.H.P.U. AS - Euroster.pl
https://www.euroster.pl

Supernova Sławomir Tomaszewski
https://fabrykaczystosci.pl/